16 Nov 2013

Milujem Kysucký Lieskovec a párty ľudí, ktorí chodia na naše akcie v miestnom kultúrnom dome. Vždy ma prekvapil počet a dobrá nálada všetkých zúčastnených. Či už to bol koncert Kali a Peter Pann, Jozef Pátrovič, Hello Summer či War of Music. Tieto eventy sa zapísali do histórie a vždy budem na ne s radosťou spomínať.

Skôr ako som sa začal venovať tvorbe dokumentov z párty, sám som takéto akcie organizoval. Až neskôr som si kúpil prvú zrkadlovku a začal som si tieto svoje eventy fotiť a točiť. Zo začiatku som všetky vyhotovené videomateriály používal len na tvorbu promo movies. Neskôr som začal uploadovať krátke videá z akcií na svoj youtube kanál, aby si ľudia mohli zaspomínať na tento večer, prípadne pozrieť ako bolo. Postupne som chcel ľudom ukázať viac zážitkov z celého večera, a preto som sa rozhodol natočiť svoje prvé oficiálne aftermovie.

Prípravy na párty sa začali už niekoľko mesiacov predtým. Vyberali sme žáner celej akcie, neskôr DJov a producentov, ktorí sa zúčastnia. Mojou hlavnou úlohou bol marketing celej akcie. Návrhy plagátov, bannerov či webu. Taktiež celá kampaň na facebooku spolu s vyhotovením promo videa. Ako headlinera celej akcie sme vybrali známeho českého DJ P.M.C., ktorého ľudia v okolí veľmi dobre poznajú. Ďalšími hosťami bol DJ a producent Yanco, DJane Extáza, DJ Thobias a dvaja hudobníci DeeSaxx a Bongoman Elizz. Nejdem už ďalej písať, ako dopadla samotná párty. Stačí si pozrieť nasledujúce aftermovie a je to ihneď každému jasné :-)

Hodnotenie
(0 votes)
Posledná zmena Stvrtok, 15 Maj 2014 20:15
Macik

Venujem sa tvorbe hudobných videoklipov a dokumentov. Pre tvorbu používam profesionálnu techniku značky Blackmagic.

Webová stránka: www.macik.eu

Napíš komentár

Vyplnenie polí označené (*) je povinné. Vloženie HTML kódu nie je povolené.

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...