Print this page
Tuning Nitrianské Rudno
14 Jun 2014

Sexi ženy, nadupané autá a krásne slnečné počasie. Presne tak sa dá v rýchlosti opísať Tuning Weekend Nitrianské Rudno. Celá akcia sa konala v priestoroch autocampu. Už od obeda sa predvádzali majitelia tuningových automobilov, kto má dokonalejšieho štvorkolesového miláčika. 

Mojou úlohou bola tvorba aftermovie z celého dňa a taktiež vyhotovenie fotografie celého areálu autocampu. Prišiel som približne o 16:OO. Súťaž už akurát vrcholila a chystalo sa odovzdávanie cien. Kategórii bolo nesmierne mnoho od veteránov, cez najnovšie modely až po niečo, čo slovami neviem ani opísať. Po skončení súťaže sa všetci odobrali osláviť a zapiť svoje víťazstvo či prehru a tak som mal chvíľu času na prejdenie celého areálu a nasnímania množstva záberov z celého autocampu Nitrianské Rudno.

Takto som sa túlal areálom až do zotmenia, kedy začal DJ hrať a cely camp sa začal zbiehať na parket. Ako na správnej letnej žurne, nechýbalo ani mnoho letných súťaží. Mojou obľubenou MISS mokré tričko, ktorú som precízne zdokumentoval. Hehe, už klikáš na video, že?

Hodnotenie
(0 votes)
Posledná zmena Stvrtok, 10 Jul 2014 21:54
Macik

Venujem sa tvorbe hudobných videoklipov a dokumentov. Pre tvorbu používam profesionálnu techniku značky Blackmagic.

Webová stránka: www.macik.eu

Podobné referencie