26 Apr 2014

Toto je prvý neprifarbený dokument z párty, ktorý od začiatku až po koniec zachytáva život slovenskej DJane. Dosť už bolo dokumentov s umelo vytvorenou atmosférou a vopred nacvičenými rozhovormi na kameru. Rozhodli sme sa, že ukážeme všetkým skutočný priebeh a prípravu na párty top slovenskej DJane LayDee Sue.

Žiadna cesta autom, drahé hotely ani pomocníci, ktorí odnesú veci. Ako študentka na vysokej škole v Banskej Bystrici sa na každú párty musí dostať vlakom či autobusom. Možno si pomyslíte, že nie som moc veľký gentleman, keď som ju nechal vláčiť sa so svojou batožinou počas celého natáčania. Nechceli sme však zavádzať, že všetky jej veci sa zázračne odnesú sami. 

Celý príbeh začína v Žiline na vlakovej stanici, kde sa stretávame. Postupne sa vlakmi s niekoľkými prestupmi a omeškaním dostávame do Banskej Bystrice na internát. Tam prebiehajú ďalšie prípravy na večer. Neskôr príde aj menší fanklub, vďaka ktorému sa už pohodlnejšie, autom, dostávame do clubu Ministry of Fun vo Zvolene. Známy a veľmi prestížny club samozrejme nesklamal svojou atmosférou ani technickým zabezpečením. Chceš vidieť, ako to celé dopadlo? Pozri si videjko Night Life.

Hodnotenie
(4 votes)
Posledná zmena Streda, 16 Jul 2014 18:57
Macik

Venujem sa tvorbe hudobných videoklipov a dokumentov. Pre tvorbu používam profesionálnu techniku značky Blackmagic.

Webová stránka: www.macik.eu

Napíš komentár

Vyplnenie polí označené (*) je povinné. Vloženie HTML kódu nie je povolené.

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...