Toolbar
Referencie

2013

Have 2 items

Sobota, 16 November 2013 09:02

Next Level Kysucký Lieskovec

Milujem Kysucký Lieskovec a párty ľudí, ktorí chodia na naše akcie v miestnom kultúrnom dome. Vždy ma prekvapil počet a dobrá nálada všetkých zúčastnených. Či už to bol koncert Kali a Peter Pann, Jozef Pátrovič, Hello Summer či War of Music. Tieto eventy sa zapísali do histórie a vždy budem na ne s radosťou spomínať.

Skôr ako som sa začal venovať tvorbe dokumentov z párty, sám som takéto akcie organizoval. Až neskôr som si kúpil prvú zrkadlovku a začal som si tieto svoje eventy fotiť a točiť. Zo začiatku som všetky vyhotovené videomateriály používal len na tvorbu promo movies. Neskôr som začal uploadovať krátke videá z akcií na svoj youtube kanál, aby si ľudia mohli zaspomínať na tento večer, prípadne pozrieť ako bolo. Postupne som chcel ľudom ukázať viac zážitkov z celého večera, a preto som sa rozhodol natočiť svoje prvé oficiálne aftermovie.

Prípravy na párty sa začali už niekoľko mesiacov predtým. Vyberali sme žáner celej akcie, neskôr DJov a producentov, ktorí sa zúčastnia. Mojou hlavnou úlohou bol marketing celej akcie. Návrhy plagátov, bannerov či webu. Taktiež celá kampaň na facebooku spolu s vyhotovením promo videa. Ako headlinera celej akcie sme vybrali známeho českého DJ P.M.C., ktorého ľudia v okolí veľmi dobre poznajú. Ďalšími hosťami bol DJ a producent Yanco, DJane Extáza, DJ Thobias a dvaja hudobníci DeeSaxx a Bongoman Elizz. Nejdem už ďalej písať, ako dopadla samotná párty. Stačí si pozrieť nasledujúce aftermovie a je to ihneď každému jasné :-)

Published in Aftermovie
Sobota, 16 November 2013 06:58

Majk Spirit club Sixx Čadca

Do clubu Sixx Čadca sa vždy rád vraciam. Obzvlášť, keď sa tu každý mesiac organizujú fakt veľké eventy. Tentokrát to bol známy slovenský rapper Majk Spirit.

Ako vždy počas koncertov Sixx, aj teraz prišlo neuveriteľné množstvo párty ľudí. Pilo a tancovalo sa až do skorého rána. Sixx club je jediný club okolí Čadce, kde si môžete pravidelne užiť koncerty známych interpretov. Aftermovie z tejto akcie si môžete pozrieť priamo tu na mojom webe. 

Published in Aftermovie

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...