Toolbar
Referencie

2013

Have 2 items

Sobota, 21 September 2013 06:56

4D Sixx Čadca

Sixx club Čadca a moje prvé aftermovie natočené v týchto nových priestoroch. Čo tak začať hneď vo veľkom a ako prvé aftermovie vytvoriť pre koncert známej slovenskej skupiny 4D? Moc trúfalé?

Otváracia párty s Rytmusom dopadla excelentne. Odvtedy prešiel mesiac a vedenie clubu sa rozhodlo spraviť opäť niečo veľké. Skupina 4D je na Slovensku veľmi populárna. Pozvanie do novootvoreného clubu v centre Čadce prijali a tak bolo na čo sa tešiť. Reklamná kampaň v podobe tisícov plagátov a niekoľko billboardov zrejme zabrala veľmi dobre. Už o 22:OO bol club na prasknutie a nedalo sa v ňom pohnúť ani len na krok. Sixx sa zmenil na žeravý kotol plný párty ľudí. Pozri si video z tejto párty a sám si sprav svoj vlastný názor. 

Published in Aftermovie
Piatok, 20 September 2013 03:27

Mike Swing MorHo!

Klip, v ktorom som sa mohol plne realizovať. Točilo sa dva dni a na mnohých zaujímavých miestách. V klipe si zahrali známi ale aj neznámi, okoloidúci. Bola to veľká výzva natočiť klip na zmodernizovanú báseň Mor Ho!

Nakoniec však celý projekt dopadol veľmi úspešne a v priebehu pár dní sa pýšil sledovanosťou vyše 1O.OOO zhliadnutí. Nie sú to možno veľké čísla, avšak sú to moje začiatky. Začiatky, ktoré mi dali mnoho skúseností a poznatkov.

Published in Hudobný klip

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...