Toolbar
Referencie

2014

Have 4 items

Piatok, 24 Oktober 2014 00:00

Bažantka Třinec

V poslednej dobe sa do Čiech vraciam pomerne často. Tentokrát ako osobný kameraman môjho starého kamaráta menom DJ Thobias. Párty sa konala v miestnom, prerobenom kulturáku.

Ako hlavný hosť večera bol známy český interpret LIPO, ktorému robil support DJ Thobias. Okrem neho sa za pultom vystriedalo ešte niekoľko ďalších DJ-ov. Bola to pomerne chillová akcia. Celý event som točil na svoju Blackmagic Pocket Cameru. Následná postprodukcia prebiehala v Adobe Premiere Pro (strih), AfterEffects (efekty) a DaVinci Resolve.

Published in Aftermovie
Piatok, 17 Oktober 2014 21:11

Dara Rolins Corner club Břeclav

Rád sa vraciam do clubov, ktoré vedia, ako sa robia skutočné párty. Prvýkrát som v clube Corner Břeclav točil aftermovie so známym slovenským interpretom menom Majk Spirit. Párty prekonala moje očakávania a výsledné aftermovie z nej pravdepodobne prekonalo očakávania vedenia clubu, pretože som ihneď dostal ponuku na ďalší termín točenia.

Tentokrát bola hlavným hosťom Dara Rolins. Bola to pre mňa premiéra, pretože Darinku som ešte naživo spievať nepočul. Ak ste aj vy zvedaví, ako dopadla táto párty, stačí si pozrieť moje aftermovie pod článkom.

Published in Aftermovie
Pondelok, 13 Oktober 2014 17:03

4ewer Promo

Tu je jeden z dôkazov, že netočím len osvečené "tutovky", ale aj začínajúce startupy a rozbiehajúce sa kapely. Medzi ne patrí aj kapela 4 EWER, ktorá ma oslovila s návrhom na natočenie promo videa.

Keďže v tej dobe ešte nemali nahratý ani jeden album, bola to pomerne veľká výzva, nielen pre nich, ale aj pre mňa ako kameramana a režiséra. Bolo potrebné vymyslieť scénar a celú myšlienku tohto klipu a preniesť ju do finálnej podoby. Jeden z najväčších problémov bol aj fakt, že hrávali len live koncerty a v tej dobe ešte nemali žiadnu kvalitnú štúdiovú nahrávku svojich pesničiek. Museli sme teda nahrať nielen video, ale dať dokopy aj hudbu použitú v ňom. Ako to celé dopadlo, si môžete pozrieť v nasledujúcom hudobnom klipe.

Published in Hudobný klip
Piatok, 03 Oktober 2014 16:58

Sono Brno Michael Burian

Točenie pre jeden z najlepších českých clubov SONO Brno bolo pre mňa veľkým prekvapením. Podobný club v širokom okolí len tak nenájdete. Vlastné podzemné garáže, hotel a niekoľko poschodový club so skvelým technickým zabezpečením. To je v skratke club SONO.

Šťastie mi praje, a tak som mal tú česť točiť v týchto skvelých priestoroch TOP českého DJ, Michaela Buriána, ktorý tu spravil neskutočný bordel. Celé aftermovie je produkované samozrejme mojou obľúbenou kamerou Blackmagic, vďaka ktorej si môžete vychutnať detaily aj v komplikovaných a zle osvetlených scénach. Následná postprodukcia: strih pomocou Adobe Premiere Pro, špeciálne efekty Adobe After Effects a color grading v DaVinci Resolve 11. Čekuj výsledné movie priamo pod týmto článkom.

 

Published in Aftermovie

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...