Toolbar
Referencie

2014

Have 7 items

Sobota, 27 December 2014 00:00

Horkýže Slíže Humno Tatry

A na záver roku 2014, čerešnička na torte v podobe koncertu Horkýže Slíže v clube Humno Tatry. Posledným aftermovie v tomto clube som uzavrel svoju prvú a myslím, že pomerne úspešnú sezónu videoproducenta.

Za rok 2014 som natočil 287 hodín materiálov, minul 15TB voľného priestoru, zostrihal spolu viac ako 100 videí, z toho takmer polovica aftermovies. Takmer všetok zisk som investoval späť do techniky, takže v roku 2015 sa môžete tešiť na ešte kvalitnejšie projekty z mojej produkcie. Moje posledné aftermovie za rok 2014 si môžete pozrieť priamo tu pod článkom.

Published in Aftermovie
Piatok, 26 December 2014 00:00

Imperia-M Štefanská

Na štefana som tentokrát točil v clube Imperia-M Námestovo. Neobyčajný club, aký na Slovensku nemá dvojníka. V jednom priestore sa nachádza kvalitný klub, exkluzívny bar a jaskyňa, v ktorej si môžete v kľude vypiť pivko či dve.

Počas noci sa vystriedali DJ Edvardo, DJ BPM a Miki, majiteľ klubu. Celé aftermovie je točené Blackmagic a GoPro4. Následná postprodukcia v Adobe Premiere Pro a DaVinci Resolve. Pozrieť si ho môžete priamo tu na mojom webe.

Published in Aftermovie
Stvrtok, 25 December 2014 00:00

Sundance Košice

Projekt Sundance je na Slovensku už niekoľko rokov a zažil známe medzinárodné mená v EDM hudobnom žánri. Tentokrát klubová a zimná verzia v Diamont clube Košice.

Nechýbali známe mená ako Milan Lieskovský, Richard Reynolds, LayDee Sue, Folly či Yanco. Celá produkcia bola bola z mojej strany zadarmo, respektíve na svoje vlastné náklady, pretože ani po uplynutí takmer dvoch mesiacov od akcie som za výsledné video nedostal od organizátora peniaze. Výsledné video bolo pritom hotové a zaslané organizátorovi eventu Sundance ihneď nasledujúci týždeň po akcii. Aj napriek tomu som sa ho nakoniec rozhodol zverejniť medzi svojími referenciami. Pozrieť si ho môžete priamo tu pod článkom. 

Published in Aftermovie
Piatok, 19 December 2014 00:00

Michael Burian Europa 2 Ministry of Fun

Už po tretíkrát som mal tú česť točiť aftermovie s TOP českým DJ, menom Michael Burian. Tentokrát v priestoroch špičkového slovenského clubu Ministry of Fun na narodeninovej párty rádia Europa 2.

Medzi hosťami boli taktiež známe slovenské osobnosti hudobnej scény ako Kali a Peter Pann, Dominika Mirgová, ale aj všetci moderátori rádia Europa 2. Skvelá atmosféra a technické zabezpečenie clubu dodávajú výslednému aftermovie vysokú vizuálnu hodnotu. Pozrieť si ho môžete priamo tu na mojom webe pod týmto článkom.

Published in Aftermovie
Piatok, 19 December 2014 00:00

DJ Fricko Atrium Žilina

Tento projekt je zmes aftermovie, dokumentu a promo videa. Znázorňuje jeden večer DJ Fricka, od príprav, cesty až po samotné hranie v Atrium restaurant Žilina

Tvorba tohto videa bola pre mňa dosť veľká výzva, pretože sa nejedná o klasické aftermovie z clubov ako poznáme, ale o zachytenie pohodového večera v reštaurácii a kaviarni Atrium v centre Žiliny. Ľuďom hral, nie do tanca, ale na počúvanie pri káve a jedle DJ Fricko hudbu žánru Deep House. Taktiež výsledné video ma hudobný podklad tohto žánru.

Published in Dokument
Piatok, 12 December 2014 00:00

NEON LIVE Klub Za Rampami

Tvorba aftermovie pre projekt Neon Live, ktorý založili Pico & Stame, tentokrát v NMnV - Klub Za Rampami

Vynikajúca atmosféra, skvelé technické zabezpečenie a najmä ľudia, ktorí sa chú naozaj zabaviť. Takto vyzeral event Neon Live. Okrem spomínaných DJ, vystúpil aj Robbie a Martin Michniak. Okrem kamery Blackmagic som tentokrát použil aj GoPro 4 black s 3-axis gimbal stabilizátorom. Výsledné video čekuj pod týmto článkom.

Published in Aftermovie
Stvrtok, 11 December 2014 00:00

Vianočný klip 4ewer

Kapela 4ewer sa rozhodla natočil svoj prvý hudobný klip práve v spolupráci so mnou. Bola to pre mňa nesmierna výzva, pretože mojou úlohou okrem kamery a postprodukcie bola tvorba scénaru a samotné režírovanie klipu. 

Klip vznikol v priebehu 3 dní (dva dni točenie a jeden deň postprodukcia). Pretože Vianoce boli už "za rohom" a chalani na poslednú chvíľu nahrali v štúdiu pesničku k tomuto klipu, nebolo príliž mnoho času na výber lokalít, tvorbu scénara a ďalšie produkčné záležitosti. Vymyslel som preto jednoduchý priebeh klipu, v ktorom sa striedajú zábery kapely so zábermi dejovej línie klipu. Každý zo štyroch členov kapely má v klipe svoj vlastný príbeh, v ktorom pomôže náhodnému človeku a spraví tak dobrý skutok. Ako to celé nakoniec dopadlo si môžete pozrieť vo finálnom klipe.

Published in Hudobný klip

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...