Toolbar
Referencie

2014

Have 4 items

Piatok, 28 Februar 2014 07:09

LayDee Sue Prešov

Tretí diel seriálu Night Life by LayDee Sue sa točil v clube Ponorka Prešov. Tento energický študentský club ukázal, že vie pripraviť nezabudnuteľnú show plnú prekvapení.

Všetky emócie a celý priebeh párty si môžeš pozrieť v nasledujúcom shote, ktorý sme točili profesionálnou technikou značky Blackmagic. Celý dokument 100% je točený z ruky, bez použitia stabilizátorov.

Published in Dokument
Piatok, 21 Februar 2014 04:56

Humno Tatry Winter Party

Nezabudnuteľný víkend v Tatrách. Tak by som opísal svoje pôsobenie v clube Humno v Tatranskej Lomnici. Piatok aj sobotu prišlo neuveriteľné množstvo ľudí a už o 23:00 bol tento podnik na prasknutie.

DJ Thobias za playermi držal ľudí na parkete celú noc. Nielen Slováci, ale aj zahraniční turisti sa prižli zabaviť na Winter Party v clube Humno. Celý dokument z Tatier si môžeš pozrieť priamo tu na mojom webe.

Published in Aftermovie
Sobota, 15 Februar 2014 03:21

Divokej Bill Sixx Čadca

Myslím, že právom môžem povedať, že koncert Divokej Bill v Sixx Clube bol jednym z najlepších koncertov, ktoré som vo svojom živote zažil. 

Skvelá atmosféra, vizuálne efekty a mnoho iných veci pritiahlo nielen mladých ale aj starších. Kapela si zabezpečila taktiež kompletné osvetlenie a ozvučenie. Každý, vrátane mňa, kto prišiel podporiť tento koncert, si odniesol so sebou domov obrovský zážitok. 

Published in Aftermovie
Streda, 05 Februar 2014 11:48

Exteriérové Fotenie Dominika

V mojej ponuke môžete nájsť taktiež interiérové fotografovanie. O fotenie v interiéri mala záujem Dominika, ktorú som nafotil v Kysuckom Novom Meste. Vyhotovil som vyše 300 fotiek, z ktorých si vybrala tie najlepšie, ktoré som jej následne vyretušoval.

Fotím fototechnikou značky Nikon. Pre portréty používam svetelné objektívy v rozsahu ohnísk 18 - 200 mm a svetelnosťou od f/0.95. V prípade záujmu o fotenie, píšte na môj mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo tel. číslo 0902 669 702.

Published in Photography

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...