Toolbar
Referencie

2014

Have 5 items

Sobota, 26 April 2014 07:08

LayDee Sue Ministry Zvolen

Toto je prvý neprifarbený dokument z párty, ktorý od začiatku až po koniec zachytáva život slovenskej DJane. Dosť už bolo dokumentov s umelo vytvorenou atmosférou a vopred nacvičenými rozhovormi na kameru. Rozhodli sme sa, že ukážeme všetkým skutočný priebeh a prípravu na párty top slovenskej DJane LayDee Sue.

Žiadna cesta autom, drahé hotely ani pomocníci, ktorí odnesú veci. Ako študentka na vysokej škole v Banskej Bystrici sa na každú párty musí dostať vlakom či autobusom. Možno si pomyslíte, že nie som moc veľký gentleman, keď som ju nechal vláčiť sa so svojou batožinou počas celého natáčania. Nechceli sme však zavádzať, že všetky jej veci sa zázračne odnesú sami. 

Celý príbeh začína v Žiline na vlakovej stanici, kde sa stretávame. Postupne sa vlakmi s niekoľkými prestupmi a omeškaním dostávame do Banskej Bystrice na internát. Tam prebiehajú ďalšie prípravy na večer. Neskôr príde aj menší fanklub, vďaka ktorému sa už pohodlnejšie, autom, dostávame do clubu Ministry of Fun vo Zvolene. Známy a veľmi prestížny club samozrejme nesklamal svojou atmosférou ani technickým zabezpečením. Chceš vidieť, ako to celé dopadlo? Pozri si videjko Night Life.

Published in Dokument
Piatok, 25 April 2014 06:49

Strapo Loading Sixx Club

Top club mesta Čadca. Áno, toto si dovolím tvrdiť o clube Sixx v Čadci. Pravidelne, už vyše pol roka, točím pre tento club aftermovies. Najlepšie eventy v celom okrese bývajú vždy len na tomto mieste. Už od prvej Open Party sú na mesačných plagátoch a billboardoch clubu tie najznámejšie mená slovenskej hudobnej scény ako Rytmus, Kali, Majk Spirit, 4D, Separ a mnoho ďalších. 

Tentokrát ste sa mohli tešiť na top slovenského rappera menom Strapo. Ten naplnil club svojimi fanúšikmi až po strop a svojim vystúpením ich rozsekal na kusy. Mal som možnosť už párkrát zažiť Strapa a jeho show naživo. Zakaždým je to však nesmierny zážitok a vždy ma niečim prekvapí. Chceš sa o tom presvedčiť aj ty? Čekuj videjko z párty.

Published in Aftermovie
Nedela, 20 April 2014 06:52

Imperia-M Exclusive

Exkluzívny club v Námestove - Imperia-M. Najmodernejší a najluxusnejší club na Orave. Keď sa mi naskytla príležitosť točiť promo video pre novootvorenú časť clubu Exclusive, tešil som sa ako malé dieťa na Vianoce. A že som sa mal aj na čo, si môžete pozrieť vo finálnom videoklipe. 

Súčasťou točenia bolo vyhotovenie promo záberov novej časti Exclusive, niekoľko pekných záberov z Jaskyne a natočenie aftermovie z Veľkonočnej párty v hlavnej časti clubu. Club sa naplnil nezvyčajne rýchlo a už o 23:OO bol plný parket. Pustil som sa teda do práce a točil som všetkých vystupujúcich DJ a hudobníkov (gitarista a saxofón). Ľudia sa bavili a bolo z nich cítiť dobrú atmosféru. Dosť už bolo písania, pozri si radšej môj finálny videoklip.

Published in Aftermovie
Sobota, 19 April 2014 00:00

Milan Lieskovsky Sway Get Fun

Moderný a energický club SWAY tentokrát zorganizoval párty v spolupráci s Fun rádiom s názvom GET FUN. Ako hlavný headliner večera nebol nikto iný ako Milan Lieskovsky. Skvelé svetelné zabezpečenie clubu spojením s veľmi kvalitným a výkonným zvukovým aparátom naštartoval každého na parkete. Nezabudnuteľná noc.

Do clubu som prišiel už o 21:OO, podrobne a v kľude som si obzrel priestory clubu. V hlave sa mi tvorili obrazy ako a odkiaľ by bolo asi možné natočiť tento event. Postupne začali chodiť prví ľudia, a tak som vytiahol moju obľúbenú a nenahraditeľnú kameru značky Blackmagic. Neuveriteľný dynamický rozsah tejto kamery zvládne aj veľmi náročné zábery nočných podnikov. Spojením s vysoko svetelným zoomovacím objektívom Sigma 18-35 f/1.8 som dosiahol neuveriteľne detailné zábery aj pri čase uzávierky 1/200. Dosť už ale technických vecí, radšej si pozrite moje výsledné aftermovie.

Published in Aftermovie
Sobota, 12 April 2014 00:00

The Paranoid Sixx Čadca

Po roku točenia hiphopových a progressive music eventov som sa pre zmenu dopracoval k tvorbe aftermovie pre koncert skupiny Paranoid. Veľmi dobrá zmena.

Skupina si spolu so svojimi nástrojmi doviezli aj kompletné svetelné a zvukové zabezpečenie. Radosť točiť video v excelentne nasvietených priestoroch. Okrem headlinera tu vystúpili aj dvaja predskokani. Skupina Patália a Sám Sebou. Celý koncert mal vynikajúcu atmosféru a každá generácia si našla niečo pre seba. Všetko toto a omnoho viac nájdeš aj v mojom aftermovie.

Published in Aftermovie

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...