Toolbar
Referencie

2014

Have 5 items

Utorok, 20 Maj 2014 15:39

Hotel Polom Žilina

Published in Photography
Sobota, 17 Maj 2014 15:08

Kapela Sírius Vináreň u Muzikantov

Skupina Sírius hrá covery známych skladieb. Má široký repertoár zo zahraničnej, ale aj slovenskej a českej hudobnej scény. Každý z členov má za sebou dlhoročnú spoluprácu s inými hudobnými skupinami. Za posledný rok sa zúčastnila viac ako 100 podujatí.

Do detailov vynikajúco a veľmi útulne zariadená Vináreň u Muzikantov s príjemným personálom a skvelou atmosférou. To je v skratke opísaný podnik, v ktorom vystupovala kapela Sírius. V kozube horel oheň, ktorý spolu s príjemnou vôňou a slabým osvetlením zútulnil už aj tak veľmi pekné priestory vinárne. Viac už v samotnom videu.

Published in Hudobný klip
Pondelok, 12 Maj 2014 12:51

Majk Spirit Corner club Břeclav

Iba blázon by sa vybral do Čiech v deň zápasu Slovensko - Česko na Majstrovstvách sveta v hokeji. Áno, tak trochu som blázon. Avšak na spoluprácu s clubom Corner - Břeclav som sa tešil už dlhú dobu.

Do detailov vynikajúco zariadený Corner club s príjemným personálom a skvelou atmosférou. To je v skratke opísaný podnik, v ktorom som mal tento večer na starosti tvorbu aftermovie. Hlavný hosť večera nebol nikto iný ako známy slovenský interpret Majk Spirit. Kde je Majk, tam je aj mnoho pekných žien. A tak tomu bolo aj tento večer. Neveríš? Pozri si moje aftermovie.

Published in Aftermovie
Sobota, 03 Maj 2014 10:14

Fričo Club Experience

Milujem párty na východe slovenska. Ľudia sú tam omnoho viac uvoľnení a dokážu udržať club plný aj do 5:OO rána. Jednou z možných príčin je aj zvýšené množstvo alkoholu, ktoré tečie po celú noc ako potokom :o) Preto aj práca v tomto regióne okolo tvorby aftermovie je omnoho zábavnejšia. Ľudia sa idú priam potrhať, aby mohli byť v zábere. Vďaka tomu vznikajú naozaj živé a originálne dokumenty. 

Moja spolupráca s Fričo clubom nezačala však v tento deň ale už o dva mesiace skôr pri tvorbe promo videa na akciu Fričo Experience. Nikdy predtým som nenavštívil tento club, ani samotné Fričovce. Avšak z videí, ktoré som našiel na youtube, vyzeral club veľmi dobre, a preto som sa veľmi tešil na deň samotnej akcie.

Tento deň sa pre mňa začal skôr ako ostatné. Môj zvyčajný spánok do 11:OO som v tento deň nahradil prípravou video techniky. Cesta do Fričoviec by podľa Google mala trvať 2 a pol hodiny. Dozvedel som sa však, že k môjmu "šťastiu", prebieha v tento deň plánovaná jarná údržba tunela Branisko. Vyrazil som teda o niečo skôr. Do Fričoviec som dorazil presne o 21:OO.

Akcia sa mala začať až o desiatej, takže som mal čas na prejdenie celého clubu. Skvelé osvetlenie, moving heads, niekoľko výkonných farebných laserov. Nechýbalo ani kvalitné ozvučenie. Ľudia sa po celú noc zabávali a mojou úlohou bolo túto skvelú atmosféru čo najvernejšie zachytiť. Samozrejme profesionálna kamera značky Blackmagic nemá problém zachytiť tie najmenšie detaily aj pri takmer nulovom osvetlení, takže som naplno využil toto eso v rukáve. Tak ako vždy, aj teraz si ma pár spoločensky unavených ľudí mýlilo s fotografom. Vďaka tomu sa mi podarilo nazbierať mnoho záberov ľudí, upravujúcich sa na odfotenie, či prehovarajúcich svojich kamarátov, aby sa s nimi odfotili. Asi budú prekvapení, keď sa nájdu v aftermovie :o)

Vo väčšine clubov dôjde k naplneniu o polnoci a o 3 ráno sa parket postupne vyprázdni. Fričo club však nie je ako väčšina clubov. Už od začatia párty sa hneď naplnil parket a do 4:30 rána bol parket stále plný. Vystriedali sa tu známe mená ako DJ Robin, Yanco, LayDee Sue a Bongoman Elizz. Neskutočná atmoféra a úžasný zážitok. To bola párty s názvom Fričo Experience. Všetko toto, a ešte omnoho viac, nájdete v mojom aftermovie.

Published in Aftermovie

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...