Toolbar
Referencie

2014

Have 2 items

Piatok, 25 Jul 2014 12:42

NEON ON-AIR Kyau&Albert Zelena Voda

Párty na Zelenej Vode majú neskutočnú energiu, vďaka prostrediu a organizátorom, ktorí celý event vždy dotiahnú do najmenších detailov. Tentokrát párty s legendárnymi menami Kyau & Albert.

Celá akcia bola technicky úplne na inej úrovni, ako ostatné akcie tohto žánru. Osvetlenie bolo na stotinu zosynchronizované s hudbou, a tak všetci skákali ako utrhnutí z reťaze. Niet pochýb, že značka Neon on Air, DJ Pico a DJ Stame vždy podajú ľudom neopakovateľný zážitok, vďaka čomu každou párty posúvajú hranice slovenských eventov vyššie.

Published in Aftermovie
Nedela, 20 Jul 2014 10:22

NEON ON-AIR Papaya club Zrce Beach

Snom každého párty človeka je zažiť žúrku na Zrce Beach. Taktiež o to väčším snom každého DJ je zahrať si na tejto párty v top svetovom clube Papaya, kde sa každoročne vystriedajú najznámejšie mená. Pico a Stame to dokázali ako prví slovenskí DJs a už tretí rok po sebe zaje*bali svoju show v tomto clube.

Keď ma oslovili s ponukou natočiť dokument z celého tripu, samozrejme som to ihneď prijal a šiel som si do obchodu kúpiť nové plavky. Písať tu všetky zážitky z 4-dňového točenia na Zrce v Chorvátsku by mi zabralo strašne veľa času, a tak to zhrneniem do niekoľkých slov. Dobrá nálada, slnko, more, sexi ženy (v plavkách aj bez), chill, energia a prepocené pazuchy :o) Všetko toto nájdeš v Neon on Zrce aftermovie.

Published in Dokument

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...