Toolbar
Referencie

2014

Have 4 items

Sobota, 27 September 2014 16:55

Tribeca Photoshooting

Aj keď sa už profesionálne foteniu nevenujem, sem tam prijmem zaujímavú ponuku. Tentokrát sa mi naskytlo fotiť takzvanú "premenu", ktorá pozostávala s líčenia v salóne Harmony, úpravy vlasov v kaderníctve VIP a následného fotenia modelky v obchode s dámskou módou Tribeca.

Celé fotenie od úpravy modelky až po finálny photoshooting trvalo približne 3 hodiny, počas ktorých som "nacvakal" vyše 300 fotiek. Tie najlepšie z nich si môžete pozrieť priamu tu na mojom webe.

Published in Photography
Sobota, 20 September 2014 10:06

Next Level Kysucký Lieskovec

Párty, ktorá má tradíciu. Presne tak sa dá opísať event s názvom NEXT LEVEL v Kysuckom Lieskovci. Ako už je zvykom, aj tentokrát celú akciu zabezprečovala agentúra Grewit, ktorá si v širokom okolí Kysuckého Lieskovca, po sérii úspešných eventov, vybudovala silné meno.

Spomeniem napríklad letnú párty HELLO SUMMER, na ktorej sa zúčastnilo viac ako 1000 ľudí, ale aj akcie ako Next Level 2013 /DJ PMC/, Kali a Peter Pann či Talent Party s Jozefom Pátrovičom. Všetky tieto eventy prišlo podporiť neuveriteľné množstvo ľudí, a tak sa stalo zvykom, že keď sa na plagáte objaví logo Grewit.sk, bude nasledovať zaručene kvalitná party. Mojou úlohou je, tak ako vždy, fotoreport a tvorba aftermovie z celého večera. Tentokrát sa niesla celá akcia v duchu elektronickej hudby a prispôsobený tomu bol aj celkový program tohto eventu. Počas večera sa vystriedali tri krásne DJane - LayDee Sue, DJane Ergee a DJane Jeaniss. Nechýbal ani rezident agentúry Grewit, DJ Thobias, ktorý navyše moderoval celú party. Ako to celé dopadlo, si môžete pozrieť v nasledujúcom aftermovie.

Fotografie z párty: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.789007871138397.1073741841.121739511198573

Published in Aftermovie
Utorok, 16 September 2014 16:52

V posteli Neverback

Jeden z mojich najobľúbenejších klipov s názvom "V posteli" som točil pre kapelu Neverback. Polovica klipu sa odohráva v malom bare, kde sú zábery kapely a baviacich sa ľudí. Druhá polovica klipu sa natáčala v neďalekom kultúrnom dome, kde prebiehali posteľové scény.

Celý klip som točil na Blackmagic Cameru, bez akejkoľvek stabilizácie, komplet nahrávaný z ruky. Následná postprodukcia pozostávala zo strihu v programe Adobe Premiere Pro a color gradingu v programe DaVinci Resolve. Výsledný klip si môžete pozrieť pod týmto článkom.

 

Published in Hudobný klip
Sobota, 13 September 2014 10:00

Svadobný klip Evka & Juraj

Točenie svadieb nie je tak úplne môj žáner, avšak občas to chce malú zmenu. Na rozdiel od aftermovies a hudobných klipov, svadby sú náročnejšie na kamerovanie, pretože sa stále niečo deje, a tak musím byť stále v strehu a na nohách. Je to však vyvážené, pretože následná postprodukcia je už značne jednoduchá.

Medzi strihom 3 hodín záberov z koncertu do 3 minútového aftermovie a 3 hodín materiálov zo svadby do 2 hodinového filmu je priepastný rozdiel. Aby však nebola nuda, aj pri svadbách produkujem krátke, niekoľkominútové, svadobné klipy, ktoré následne zverejňujem, po súhlase mladomanželov, na internete. Slúžia najmä ako ukážka mojej práce pre ďalšie páry, ktoré hľadajú kameramana. Jeden z mojich svadobných klipov si môžete pozrieť priamo tu pod článkom.

Published in Svadobné video

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...