Toolbar
Referencie

2015

Have 2 items

Piatok, 29 Maj 2015 11:45

Synchrón Fresh

Opäť na Orave, tentokrát však nie aftermovie, ale hudobný klip pre kapelku Synchron. Dej je veľmi jednoduchý a celý klip sa odohráva v štúdiu, na ceste do clubu Impéria a v samotnom clube na live vystúpeni kapely.

Hudba je veľmi chytľavá a dynamická a tak som aj samotný klip spravil dosť "fresh" a dal mu veľkú dávku dynamiky. Pozrieť si ho môžete priamo pod týmto článkom.

Published in Hudobný klip
Sobota, 23 Maj 2015 11:41

Rytmus KNM

Sny si treba plniť a tak som sa po dlhej dobe rozhodol zorganizovať svoj vlastný event a to rovno z mojim obľúbeným slovenstkým interpretom.

Áno, presne tak, Rytmus je pre mňa bezkonkurenčne TOP, nielen svojou hudobnou produkciou ale aj celkovým postojom k životu. Bolo mi teda veľkou cťou robiť akciu s ním a byť s ním v priamom kontakte. Samozrejme, pre aftermovie z mojej vlastnej párty chcem iba toho najlepšieho kameramana, a preto som si ho, ako inak, točíl ja sám /SMIECH/. Výsledkom je krátky film, zachytávajúci 3 mesiace príprav až po samotnú akciu. Vychutnejte si toto aftermovie tak, ako som si ja užil tento koncert a pozrite si, koľko práce stojí za jednym koncertom.

Published in Aftermovie

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...