Toolbar
Referencie

2015

Have 4 items

Piatok, 24 Jul 2015 12:25

Tanec Slnka 2015

Už po desiaty krát sa na Turej stretli motorkári a to preto aby si užili jedinečnú atmosféru festu stvoreného práve pre nich.

Celé tri dni si užívali koncerty rôznych rockových a popových kapiel, mali možnosť vidieť naozaj obdivuhodné skills profi motorkárov ale taktiež si užili aj tradičný guláš s kofolou a neskôr aj tradičnú tortu. Na vstupe ťa privítal welcome drink v podobe tatratea, v areáli nechýbali atrakcie ako rodeo býk, bazény a vodný futbal. Hluché miesta medzi koncertmi organizátori vyriešili bravúrne. Muži si užili pri erotických vystúpeniach ale nechýbali aj tie tradičné súťaže ako Motostar, Kozomer, Vtákomer a rozdávali sa vecné ceny. Toto cele môžeš vidieť na aftermovie a to nie len s klasického pozemného pohľadu, na svoje si prídu aj milovníci vtáčej perspektívy, keďže nám celý fest robil parťáka aj drom. Nič nám neušlo, zábery máme z piatich kamier tak pozeraj pozorne určite sa nájdeš!

Published in Aftermovie
Nedela, 19 Jul 2015 12:17

Summer Party Zakamenné

Pravidelne chodím na akcie v obci Zakamenné, avšak to, čo sa dialo tentokrát, sa ani slovami opísať nedá. Totálny masaker elektronickej hudby. Párty, akú na Slovensku len tak nezažijete.

Neskutočná energia a feeling v podaní DJs - Thobias, LayDee Sue, Buggy a mnoho ďalších. Oficiálne aftermovie sa točilo kvalitnou technikou značky Blackmagic spolu s niekoľkými akčnými kamerami GoPro4. Jedine táto kvalitná technika dokáže zachytiť párty tohto formátu a vytvorriť tak epické eftermovie. Pozrieť si ho môžete na mojom webe, priamo pod týmto článkom.

Published in Aftermovie
Piatok, 17 Jul 2015 12:03

Sky Open Karviná

Druhý ročník open air eventu v meste Karviná s názvom SkyOpen. Tentokrát ešte väčší a s lepším obsadením. Kvalitná elektronická hudba v podaní DJane LayDee Sue, DJ Thobiasa, Chickyho a mnohých ďalších. 

Okrem skvelých DJs nechýbali ani sexi Gogo tanečnice, fire show či tanečné vystúpenie skvelej skupiny. Všetko toto a ešte omnoho viac sa nachádza aj v aftermovie, ktoré si môžetepozrieť priamo pod týmto článkom.

Published in Aftermovie
Sobota, 04 Jul 2015 12:21

Welcome Summer Bojnice

Tento rok sa letná sezóna odštartovala aj v Bojniciach a to open air music festivalom Welcome Summer, nechýbali známe tváre ako Lavagance, Zoči Voči, Moja Reč, Helenine oči a mnohí ďalší.

Event sa konal na plážovom kúpalisku, ľudia mali možnosť zapojiť sa do rôznych súťaží, povyhrávať vecné ceny ale taktiež si vychutnať kvalitnú hudbu a zábavu. Z festivalu ťa odviezol Party Bus a to úplne zadarmo. Na našom aftermovie môžeš vidieť, že špeciálne svetelné a dymové efekty sú už samozrejmosťou. Vďaka dromu sa na to celé pozrieme aj zhora a užijeme si jedinečný zážitok.

 

Published in Aftermovie

Vitajte na webe | Macik.eu

Movie production  &  Photoshooting  &  Webdesign

V skratke o mne

Sample Image Od fotografie som postupnou evolúciou prešiel až na tvorbu videozáznamov. Začal som natáčať stužkové a svadby. Postupne som sa prepracoval s tvorbe reklamných videí, aftermovie a promo videí. Nakoniec som sa dostal až k výrobe videoklipov pre slovenských interpretov.Moje referencie

Kontaktné informácie

V prípade, že Vás moje práce zaujali, kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť spoločné stretnutie.

  • e-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mobil
    +421 902 669 702
  • Facebook
    Maťko Macík

Ponuka služieb

Chceš byť informovaný?

Napíš mi svoj email a získaj možnosť pravidelne vyhrať lístky na top koncerty po celom Slovensku.

Samozrejme, ak chceš dostávať vždy čerstvé info o mojich projektoch, pridaj si ma aj na sociálnych sieťach...